Ouchuangbo автомобил стерео радио за Benz GLK X204 2008-2012 со gps навигација андроид 7.1 систем bluetooth mp3 wifi 2GB RAM меморија

Ouchuangbo автомобил стерео радио за Benz GLK X204 2008-2012 со gps навигација андроид 7.1 систем bluetooth mp3 wifi

DEN 9336.00

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Јадра: Quad Core
Посебна Карактеристика: Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат: JPEG,Mp4,Mp3
OSD Language: Spanish,Portuguese,Romanian,Slovenian,Arabic,Swedish,Dutch,Czech,Polish,Turkish,Italian,Russian,French,Кинески (Поедноставен),Германски,Англиски
Специјални Функции: MP3 Плеери,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Din: Двојно Din
ROM: 16g
Бренд Име: Ouchuangbo
Големина На Дисплеј: 7
ТФ/Micro SD Слотот: 2
Име На Модел: OCB-8809C
Резолуција: 1024*600
Материјал Тип: лим со пластични
Објектот Големина: 7
Макс Надворешна Меморија: 32g
За Возило Брендови/Модел: Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина: 4kg
Оперативен Систем: Андроид
RAM меморија: 2G
Од Моќ: 4*45W
Интерфејс: РКА
Напон: 12V
екранот: Капацитивни и мулти-екран на допир
Bluetooth: За раце бесплатен повик, игра музика без било жица врска
Управувачот контрола: Поддршка
Комбинација: GPS, Bluetooth, MP3/MP4 Плеер
Гаранција: Целосна една година
WIFI: Вграден-во
Сместување: Во Цртичка

Најдобрите понуди во категоријата