Hatimery B6 големина вистинска кожа весник патници лаптоп гроздобер пенкало клип стил sprail слободни engrave lettters училиште материјали

Hatimery B6 големина вистинска кожа весник патници лаптоп гроздобер пенкало клип стил sprail слободни engrave lettters

-100 %

DEN 647.76

Ново

Това е достапна

боја: Мазни површини, жолта, црна, Зелена
Големина: without ball pen, with ball pen
Страна Обврзувачки Режим: Спирала
Број На Модел На: NB201703040002
Употреба: подарок
Маска Материјал: кожа
Бренд Име: HATIMRY
Внатрешните Страници: 80 Листови
Со Заклучување: Yes
Маска Цврстина: Мека Copybook
Стил: Гроздобер
Употреба: Патување Весник
Тип: Составот Книга
Стил: Спирала

Најдобрите понуди во категоријата