STM32F103C8T6 LQFP48 Нови Оригинални

STM32F103C8T6 LQFP48 Нови Оригинални

DEN 504.00

Ново

Това е достапна

Стандард: оригиналната стандард
Продолжување Должина На Кабел: Никој
Синхрони Исправање Технологија: No
Под контрола се Префрлите: No
Број На Модел На: STM32F103C8T6
Заштита Од Преоптоварување: No
USB Вкупна Моќност: оригиналната стандард
Господар Префрлате: No
Номинална моќност: оригиналната стандард
Surge Protector: No
Номинална Струја: оригиналната стандард
WIFI: No
Места Број: 1
Номинална Напон: оригиналната стандард
Примена: оригиналната стандард
Заземјување: оригиналната стандард
Тип: оригиналната стандард

Најдобрите понуди во категоријата