F87 М2 F22 Карбонски Влакна Задните Трупот капак Усна Крило Спојлер за BMW F22 F23 220i 228i M235i F87 М2 2014 2015 Година Стр Стил

F87 М2 F22 Карбонски Влакна Задните Трупот капак Усна Крило Спојлер за BMW F22 F23 220i 228i M235i F87 М2 2014 2015

-90 %

DEN 2975.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Спојлери
Објектот Тежина: 10kg
220i-Година: 2015,2014
Име На Модел: TR-BMWF2201
Објектот Ширина: 10cm
Осветленост Дел Број: Авто Трки Автомобил на Задното Крило За BMW F22 F23 F87
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Модел Година: 2014 - 2016 година
Производителот Дел Број: На задното Крило За BMW F22 F23 220i 228i M235i F87 М2
За Возило Брендови/Модел: BMW
Другиот Дел Број: Опашката Крило Спојлер За BMW F22 F23 F87
Специјални Функции: F22 F23 F87 Задните Трупот Капак Спојлер Крило
Поставување на Возило: F22 F23 F87 Задниот Капак На Багажникот
Материјал Тип: Карбонски Влакна
BMW Модел: 220i
Објектот Висина: 10cm
Земја/Регион на Производство: Guangdong, Кина
Објектот Должина: 10cm
Бренд Име: TAORUN ТРКИ
Ставка опис: F22 F23 F87 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Крило за BMW
Материјал: Карбонски Влакна Заден Спојлер За BMW F22 F23 F87
Автомобил Fitment: F22 F23 220i 228i M235i F87 М2
Позиција: Задните Покривот Багажникот Спојлер за BMW F22 F23 F87
боја: Црна Задниот Спојлер Крило за BMW F22 F23 F87
Стил: Стр Стил на Задните Трупот Капак Крило за BMW F22 F23 F87
Инсталирајте: 3M лента
Пакет: картонска кутија

Најдобрите понуди во категоријата