100pcs Фолија Wrappers,Слатки Бонбони Чоколадо Tinfoil 10*10см Светла површина чоколадо wrappering лист

100pcs Фолија Wrappers,Слатки Бонбони Чоколадо Tinfoil 10*10см Светла површина чоколадо wrappering лист

-52 %

DEN 89.76

Ново

Това е достапна

Тип: Печење & Тесто Алатки
Бренд Име: pinkmore
сертификација: ФДУ
Функција: За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Комплет Број: >12
Материјал: Метал
Печење & Тесто Алатки Тип: Tinfoil/Oilpaper
Број На Модел На: чоколадна обвивка
боја: златна,црвена,сина,кафе,зелена,виолетова,светло златна,сребрена
Големина: 10*10СМ
Дебелина: 0.012 mm

Најдобрите понуди во категоријата