15 Бои Завеси За дневна Соба 1PC Дома, Хотел, Канцеларија Спалната соба француски Прозорец Завеса Соба Декорација Завеси VB250 P20

15 Бои Завеси За дневна Соба 1PC Дома, Хотел, Канцеларија Спалната соба француски Прозорец Завеса Соба Декорација

-49 %

DEN 96.24

Ново

Това е достапна

Големина: 1MX2M
Бренд Име: Famyfamy
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Тип: Завесата
Функција: Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Техника: Плетени
Применливи Прозорец Тип: Француски Прозорецот
Инсталација Тип: Таванот Инсталација
Обработка Додатоци Цена: исклучени
Материјал: Voile Завеса
Шема: Предиво Обоена
Стил: Европски и Американски Стил
Локација: прозорецот
Употреба: Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: Завесата
is_customized: Yes
Формат: рака се движат
Бои: 15 различни бои
Повод: завеси за дневна соба
Количина: 1pc
Ширина: 1M/39.4'' .
Должина: 2M/78.8
Одговара Род Џеб: 4cm/1.57 или помалку

Најдобрите понуди во категоријата