Тип 1 и Тип 2 IEC62196 32A ev полнење приклучок со 5M TUV/UL кабли 32A

Тип 1 и Тип 2 IEC62196 32A ev полнење приклучок со 5M TUV/UL кабли 32A

-70 %

DEN 4892.88

Ново

Това е достапна

Стандард: Тип 1 и тип 2
боја: 32A
Номинална Струја: 32A
Заштита Од Преоптоварување: Yes
Под контрола се Префрлите: No
Број На Модел На: тип 1 и Тип 2 IEC62196
Тип: Приклучокот со Чашката
Број на USB Порти: Никој
Поддршка За Брзо Полнење: Брзо Полнење 2.0(QC2.0)
Примена: Станбени / Општа Намена
Синхрони Исправање Технологија: Yes
Господар Префрлате: No
Продолжување Должина На Кабел: 5m
Номинална Напон: 110-250V
Заземјување: Стандард Заземјување
Surge Protector: No
Еден USB Max Излез: Никој
USB Вкупна Моќност: Никој
Номинална моќност: 32A
WIFI: No
Места Број: 1
Механички Живот:
Го Издржат Напонот:
Номинална Оперативни Тековната:
Приклучок Тип: тип 1 и тип 2 приклучок

Најдобрите понуди во категоријата