200pcs 15mm Транспарентен Јасно Цвет Копчиња Со Кристал Diamante Дијамант Центар за Шиење Копчето

200pcs 15mm Транспарентен Јасно Цвет Копчиња Со Кристал Diamante Дијамант Центар за Шиење Копчето

DEN 230.16

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Копчиња
Техника: Сликарство
Бренд Име: Yiasangly
Број На Модел На: PF6780
Копчето Тип: Во Комбинација Копчето
Стил: Flatback
Функција: Еко-Пријателски
Материјал: acryl
Декорација: Никој
Обликот: Цвет
Тип: копчиња за шиење
is_customized: Yes
КОЛИЧИНА: 200pcs
боја: Јасно

Најдобрите понуди во категоријата