ZOOYA 5D DIY дијамант везови приморскиот град градина дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома декорација

ZOOYA 5D DIY дијамант везови приморскиот град градина дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома

-30 %

DEN 165.12

Ново

Това е достапна

Големина: 30x40, 20x25, 25x30, 40x50, 50x60
Стил: Европа
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Форма: Посебна
Шаблон Тип: Сценско
Материјал: Смола
Платно Пакување Метод: Навива
Дијамант форма: Плоштад
Употреба: Слики
Рамка: No
Бренд Име: ZOOYA
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45

Најдобрите понуди во категоријата