KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За MITSUBSHI PAJERO SPORT 2011- Кочница Светлина Со Вртење Сигнал Светлина

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За MITSUBSHI PAJERO SPORT 2011- Кочница Светлина Со Вртење

-90 %

DEN 4248.00

Ново

Това е достапна

Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Бренд Име: KUNFINE
Специјални Функции: plug and play
Име На Модел: KF-L7053
Pajero IO-Година: 2002 година
Тип На Објект: Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина: 5kg
Мицубиши Модел: Pajero IO
За Возило Брендови/Модел: Мицубиши
Материјал Тип: ABS
Тип На Објект: Задните Светла
Леќа: Не Се Вклучени
Автомобил модел: MITSUBSHI PAJERO SPORT 2011-2016
Година: 2012
Напон: 12v
Лер Зрак Тип: Нормално
Lumens: Нормално

Најдобрите понуди во категоријата