JBFISH Маскирање Лента Шума Папагал Птица Size1.5cm*10m DIY Декорација селотејп Handmake Класа Хартија Кутија Пакет 3058

JBFISH Маскирање Лента Шума Папагал Птица Size1.5cm*10m DIY Декорација селотејп Handmake Класа Хартија Кутија Пакет

-71 %

DEN 26.88

Ново

Това е достапна

Тип: селотејп
Селотејп Тип: washi лента
Број На Модел На: 3058
Бренд Име: JBFISH
Тип: селотејп
Селотејп Тип: Еден Страна Лента
Големина: 10m * 15mm
Материјал: Хартија

Најдобрите понуди во категоријата