beibehang шема пвц позадина ретро бар имитација тули позадина студија соба дневна соба ТВ ѕид позадина de papel parede

beibehang шема пвц позадина ретро бар имитација тули позадина студија соба дневна соба ТВ ѕид позадина de papel parede

-56 %

DEN 1152.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 5.3㎡
Функција: Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Природен Материјал Позадина Материјал: Плута / Кората
Употреба: Постелнината Соба
Тип: Природен Материјал Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман: Печатени
Број На Модел На: 811
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Материјал: Растенијата
Стил: Гроздобер

Најдобрите понуди во категоријата