Beibehang Позадина обичај било која големина 3D круша цвет вода одраз фото позадина ѕид трудови дома декор de papel parede

Beibehang Позадина обичај било која големина 3D круша цвет вода одраз фото позадина ѕид трудови дома декор de papel

-44 %

DEN 504.00

Ново

Това е достапна

Функција: Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип: Природен Материјал Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал: свила позадина
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман: Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал: Растенијата
Стил: Модерна
Број На Модел На: сопствена позадина
Бренд Име: beibehang
Шема: Персоналните Прилагодување

Најдобрите понуди во категоријата