beibehang дебели позадина самолепливи солидна боја дом ѕид налепници пвц декорација топло мебел реновирање налепници

beibehang дебели позадина самолепливи солидна боја дом ѕид налепници пвц декорација топло мебел реновирање налепници

-2 %

DEN 957.60

Ново

Това е достапна

Димензии: 60x300cm
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Број На Модел На: 0.61*3m
Употреба: Постелнината Соба
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Стил: Модерна
Материјал: Други
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Површински Третман: Exfoliator
is_customized: Yes
Тип: водоотпорен ѕид налепници
Производителите на производи: https
33: =522785264396&ns=1&abbucket=11#детали

Најдобрите понуди во категоријата