Luhuezu Заклучување На Вратата Завртки Заштитник Покритие За Ford Mustang Fiesta Ecosport Kuga Избега Фокус Фузија Explorer Работ Додатоци

Luhuezu Заклучување На Вратата Завртки Заштитник Покритие За Ford Mustang Fiesta Ecosport Kuga Избега Фокус Фузија

DEN 143.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Хром Стил
Автомобил модел: land cruiser prado
Објектот Дијаметар: 5inch
Бренд Име: LUHUEZU
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Име На Модел: F150-L
Објектот Должина: 5cm
Објектот Тежина: 0.2kg
Специјални Функции: Декорација
Објектот Ширина: 5cm
Објектот Висина: 5cm
Материјал: ABS
Модел Година: 2010 година 2016 година
боја: Црна
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Материјал Тип: ABS

Најдобрите понуди во категоријата