50sets/многу 20mm половина круг стакло покрие шишенцето приврзоци сребро позлатен двојно чипка работ фах шарм diy накит наоди diy ѓердан

50sets/многу 20mm половина круг стакло покрие шишенцето приврзоци сребро позлатен двојно чипка работ фах шарм diy

-90 %

DEN 1128.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Класичен
Обликотшема: Круг
Пол: љубителите'
Бренд Име: SexeMara
Метали Тип: Бакар
Приврзоци Тип: Лизгајте
Број На Модел На: 20mm
Материјал: Стакло

Најдобрите понуди во категоријата