1Pc Carburetor Прилагодување на Услугата Алатка Хексагонални Шрафцигер Рака Алатки за Заедничка 2 Циклус Мал Мотор Ехо Homelite

1Pc Carburetor Прилагодување на Услугата Алатка Хексагонални Шрафцигер Рака Алатки за Заедничка 2 Циклус Мал Мотор

-40 %

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: DRELD
Број На Модел На: Шрафцигер Сет
Тип: Шрафцигер Сет
Големина: 6.18 inches Overall length
is_customized: Yes
Навој На Главата Големина: 3 инчи
Магнетно: No
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Пакет: Под 5Pcs
Карактеристики: двојна глава
Со Рачка Или Не: Yes
Завртка Тип На Глава: Хексагонални

Најдобрите понуди во категоријата