5D Целосна Вежба Дијамант Везови Смола Плоштадот дијамант природни Предели Брод на Море DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Дома Декор

5D Целосна Вежба Дијамант Везови Смола Плоштадот дијамант природни Предели Брод на Море DIY Дијамант Сликарство Крстот

-20 %

DEN 202.80

Ново

Това е достапна

Големина: 20*20cm, 25x25CM, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Бренд Име: naifei
Pasting Област: Целосна
Материјал: Смола
Број на Бои: 30-45
Форма: Еден
Дијамант форма: Плоштад
Шаблон Тип: Сценско
Стил: Модерна
Рамка: No
Ткаенина Тип: DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена: Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Недовршениот: не,треба вашиот рачно изработени
customzied: кориснички прифати
детали: Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика платно
колекции внатрешни детали: смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба: Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Вежба стил : 100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски: Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар

Најдобрите понуди во категоријата