5d diy дијамант сликарство був везови кристали точка де croix дијамант сликарство животинско rhinestones везови broderie diamant

5d diy дијамант сликарство був везови кристали точка де croix дијамант сликарство животинско rhinestones везови broderie

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Големина: 20*30cm
Стил: Модерна
Број на Бои: 1-30
Дијамант форма: Круг
Бренд Име: АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Материјал: Смола
Pasting Област: Делумно
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Шаблон Тип: Животните
Реден број: S062

Најдобрите понуди во категоријата