beibehang Висок квалитет крпа фреско 3d фото позадина перспектива gallop коњ природна позадина возење tapety de papel parede

beibehang Висок квалитет крпа фреско 3d фото позадина перспектива gallop коњ природна позадина возење tapety de papel

-10 %

DEN 672.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1 квадратен метар
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил: Модерна
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Материјал: Дрво влакна позадина
is_customized: Yes
Употреба: дневна соба
Површински Третман: Печатени

Најдобрите понуди во категоријата