10pcs 3W Висока Моќност LED Чип Монистра Светлина Бели Црвени, Сини Зелени IR светодиодни диоди

10pcs 3W Висока Моќност LED Чип Монистра Светлина Бели Црвени, Сини Зелени IR светодиодни диоди

-91 %

DEN 79.20

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја:
Wattage: With PCB, NO PCB
Број На Модел На: 3W Светлина
Бренд Име: TiaoChongYi
Тип На Објект: Топката
200000137: 200003876

Најдобрите понуди во категоријата