1pc Боја топката тип на Светилка Уметност Креативна Личност облека продавница студија Pendant Светлото во спалната соба ноќни еден фарови ЗА FG756

1pc Боја топката тип на Светилка Уметност Креативна Личност облека продавница студија Pendant Светлото во спалната

DEN 1679.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Pendant Светла
Бренд Име: WINZSC
Заврши: Железо
Абажур Боја: Портокалова,Зелена,Црна,Бела,Жолта
Напон: 90-260V
Место: Хотел, Сала,Салон
Примена: Foyer
Извор На Енергија: AC
Техника: Перфориран
Тело Материјал: Железо
Инсталација Тип: кабелот pendant
База Тип: E27
Број На Модел На: 22
Материјал: Легура
Осветлување Област: 10-15square метри
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Гаранција: 1
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
сертификација: CCC
Број на извори на светлина: 1
Е Светилки Вклучени: No
Тип На Прекинувач: Други

Најдобрите понуди во категоријата