Сет од 6 Бела Треперење LED Flameless Свеќи со Далечинскиот Управувач и Тајмер Функција, Осветленост и Треперење,6 часа на

Сет од 6 Бела Треперење LED Flameless Свеќи со Далечинскиот Управувач и Тајмер Функција, Осветленост и Треперење,6

-90 %

DEN 311.76

Ново

Това е достапна

Рачно изработени: Yes
Број На Модел На: LED
Употреба: Дома декорација
Обликот: Столб
Бренд Име: zabicat
Функција: flameless
Тип: led свеќа
Производот: свеќа светилки
Материјал: Пластични
боја на светлина: Бела треперење
Боја На Каросеријата: Бела
Големина: 3.8*4.8 cm(1.5 inch*1.9 inch)
Траење На Батеријата: повеќе од 150 часа
Батеријата: CR2450
Пакување: Белата кутија
Батеријата вклучувајќи: Yes
Функција: Без Чад,Heatless
Се вклопуваат во стандард носителот?: Yes
Функција: за вклучување/исклучување на дното на свеќа

Најдобрите понуди во категоријата