300pcs/многу Мали Ziplock накит кеси Само запечатување пластични Zip Заклучување кеси Транспарентен ЈП Кеси 4x5cm Дебели Шарм Пакување Торба

300pcs/многу Мали Ziplock накит кеси Само запечатување пластични Zip Заклучување кеси Транспарентен ЈП Кеси 4x5cm

-70 %

DEN 326.40

Ново

Това е достапна

Големина: 4x5cm
Тип На Објект: Накит Пакување & Екран
Број На Модел На: Пластични Подарок Торба 171
Објектот Тежина: 0.5g
Објектот Ширина: 4cm
Објектот Висина: 5cm
Бренд Име: MISSDEAR
Објектот Дијаметар: 4.5cm
Накит Пакување & Display Type: Пошта
Материјал: Пластични
Производ Карактеристики: Накит Торба Шарм Обетки Прстен Пакување Торба Монета Ореви Подарок Торба
Околу Големина: 4x5cm (1.57x1.96)
боја: Јасно
Материјал: Пластични
Користат за : Накит Монистра Шарм Обетки Прстен Ореви Подарок Пакување
Обичај Цел: Прифати Логото Печатење (bolsas de regalo)
торба стил: Накит Пошта Earring Торба Шарм Торба Додатоци Подарок Торба За Пакување
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Дебелина: 0.2 мм

Најдобрите понуди во категоријата