Ownsun Оригинални Замена Chorme Домување Халоген Фарови За Nissan Livina 2007-2013

Ownsun Оригинални Замена Chorme Домување Халоген Фарови За Nissan Livina 2007-2013

-90 %

DEN 7919.76

Ново

Това е достапна

Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Тип На Објект: Светлата Собрание
Специјални Функции: Замена
Име На Модел: 100001
Објектот Дијаметар: 40cm
Материјал Тип: Пластични
Бренд Име: Ownsun
Објектот Тежина: 13kg
За Возило Брендови/Модел: Nissan

Најдобрите понуди во категоријата