Виолетова Лирски облека за сцената или перформансите на жените современ Балет облечи lady dance костим девојка танц костим балет фустан

Виолетова Лирски облека за сцената или перформансите на жените современ Балет облечи lady dance костим девојка танц

-90 %

DEN 864.00

Ново

Това е достапна

Големина: XSC, SC, MC, LC, XLC, XXLC, SA, MA, LA, XLA, XXLA
Танц Тип: Балет
Пол: Жените
Бренд Име: Танц Омилени
Број На Модел На: 17081
Материјал: Spandex
Танц Класификација: Балет костим, дама балет туту балет фустан Лирски фустан
Танц Тип: Балет, Современ & Lyrica фустан
боја: Виолетова
Пол: девојка

Најдобрите понуди во категоријата