beibehang Обичај големи фреско 3D стерео круг розова цвет позадина неткаени супер зелена позадина de papel parede став quarto

beibehang Обичај големи фреско 3D стерео круг розова цвет позадина неткаени супер зелена позадина de papel parede

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1m2
Функција: Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На: хаи
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized: Yes
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба: дневна соба
Површински Третман: Печатени
Стил: Класичен
Тип: Хартиените Тапети
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Материјал: Растенијата
боја: 15758267

Најдобрите понуди во категоријата