Трговија на големо 130pcs/многу Микс Азбука A-Z Писма Лебди Шарм Виси шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм

Трговија на големо 130pcs/многу Микс Азбука A-Z Писма Лебди Шарм Виси шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит

-82 %

DEN 311.76

Ново

Това е достапна

Метална боја: сребро позлатен
Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: ОБВИВКА НАКИТ
Шарм Тип: Азбуката, Датуми & Бројки
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Број На Модел На: FC033
Тип: лебдечки шарм
боја: како слик
Материјал: Легура
Големина: about 7-9mm

Најдобрите понуди во категоријата