23 Ukulele Концерт Акустична Мини гитара KOA Слатка Acacia Осетот за ружино дрво Fretboard 4 Електрични жици Ukelele со Подигнување EQ

23 Ukulele Концерт Акустична Мини гитара KOA Слатка Acacia Осетот за ружино дрво Fretboard 4 Електрични жици Ukelele

-64 %

DEN 1677.60

Ново

Това е достапна

Големина: 23 inches
Бренд Име: SevenAngel
Погоден за: Почетник,Унисекс,Дома-образование
Fingerboard Материјал: Ружино дрво
Број На Модел На: 23XS ukulele
Тело Материјал: ACACIA
Назад / Страна Материјал: ACACIA

Најдобрите понуди во категоријата