beibehang Сопствена Позадина 3D Круг Бел Цвет Позадина Ѕид Декоративни Сликарство,de papel parede,тапети за ѕидови 3 d

beibehang Сопствена Позадина 3D Круг Бел Цвет Позадина Ѕид Декоративни Сликарство,de papel parede,тапети за ѕидови

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1m2
Функција: Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција: Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Бренд Име: beibehang
Шема: Флорални
Употреба: Свадба Куќа,Старешини' Соба,Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба
is_customized: Yes
Употреба: Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Тип: Хартиените Тапети
Стил: Гроздобер
Број На Модел На: 783
Површински Третман: Врежана
Материјал: Други
Шема: Персоналните Прилагодување

Најдобрите понуди во категоријата