beibehang Врежана Собираат Позадина се тркалаат Класичен Гроздобер Флорални Шема Ѕид Хартија 3d Дома Декорација De Papel Parede се Тркалаат

beibehang Врежана Собираат Позадина се тркалаат Класичен Гроздобер Флорални Шема Ѕид Хартија 3d Дома Декорација De

-58 %

DEN 1296.00

Ново

Това е достапна

боја: боја 1, боја 2, боја 3, боја 4, боја 5, 6 боја
Димензии: 5.3㎡
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип: Текстилни Позадини
Број На Модел На: A0438
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Шема: лист
Функција: Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име: beibehang
Површински Третман: Врежана
Материјал: Дрво влакна позадина
Употреба: дневна соба
Текстилна Тапета Материјал: Не-плетени
Стил: Гроздобер

Најдобрите понуди во категоријата