ETCR4200A Интелигентни Двојно Менгеме Дигитални Фаза Волт-Ampere Метар

ETCR4200A Интелигентни Двојно Менгеме Дигитални Фаза Волт-Ampere Метар

-80 %

DEN 10176.00

Ново

Това е достапна

Температурата На Работа: види опис
DIY Материјали: Електрични
Мерен Опсег: види опис
Дисплеј Тип: Дигитални Само
Број На Модел На: ETCR4200A
Димензии: види опис
Точноста Класа: види опис
Напојување: види опис
Напон AC: 0.0 V~600V
AC струја: 0.0 ма~20.0 На
Фаза: види опис
Привидната Моќ : 0.0 VA~12kVA
Фреквенција: 45HZ~65HZ

Најдобрите понуди во категоријата