beibehang de papel parede,Бар позадина ПВЦ позадина златна фолија суспендирани таванот материјал златна позадина,тапети за ѕидови

beibehang de papel parede,Бар позадина ПВЦ позадина златна фолија суспендирани таванот материјал златна позадина,тапети

-38 %

DEN 1392.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 5.3㎡
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Тип: Металик Позадини
Функција: Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Број На Модел На: B0128
Површински Третман: Врежана
Употреба: дневна соба
Материјал: Златна Фолија
Стил: Класичен

Најдобрите понуди во категоријата