beibehang Менхетен 3d de papel paede, Њујорк големи mural позадина ноќ позадина сценографијата ТВ софа кревет хартија parede

beibehang Менхетен 3d de papel paede, Њујорк големи mural позадина ноќ позадина сценографијата ТВ софа кревет хартија

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба: Постелнината Соба
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил: Модерна
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Број На Модел На: 564
Материјал: Дрво влакна позадина
Површински Третман: Печатени

Најдобрите понуди во категоријата