Led светлото на рефлекторите 3W 5W 7W 10W 12W Место Led Светло Површината Монтирани Комерцијални 3000K 4000K 6000K Облека Затворен Осветлување

Led светлото на рефлекторите 3W 5W 7W 10W 12W Место Led Светло Површината Монтирани Комерцијални 3000K 4000K 6000K

DEN 4440.00

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Бела, Топло Бела, Природни Бела
Боја На Каросеријата: 3W Бела тело, 3W Црно тело, 5W Бела тело, 5W Црно тело, 7W Бела тело, 7W Црно тело, 10W Бела тело, 10W Црно тело, 12W Бела тело, 12W Црно тело
Тип На Објект: Вниманието
Заврши: Железо
сертификација: УЛ,CE,RoHS,CCC
Напон: 90-260V
Бренд Име: ALZLZLAC
Примена: Foyer
Број На Модел На: LLT04292
Тело Материјал: Алуминиум
Употреба: Комерцијални
Моќ Толеранција: 1%
Wattage: 0-5W
Број на LED Чип: 1 buc
Е dimmable: No
Е Светилки Вклучени: Yes
Материјал: Алуминиум
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
Макс Агол На Ротација: 60°
Извор На Светлина: LED
База Тип: ПОВРШИНА
Го инсталирате на владата: Површината Планината режим

Најдобрите понуди во категоријата