beibehang 3DA големи mural live верзија терор Избега од 3D визуелен ѕид позадина позадина персоналните сопствени

beibehang 3DA големи mural live верзија терор Избега од 3D визуелен ѕид позадина позадина персоналните сопствени

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Употреба: дневна соба
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Тип: Хартиените Тапети
Бренд Име: beibehang
Материјал: Други
Стил: Класичен
Функција: Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман: Печатени
Број На Модел На: 783
Шема: Персоналните Прилагодување
Функција: Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода

Најдобрите понуди во категоријата