SWIMMART 1 Парче Костим за капење 2017 Секси костими за капење Жените Костим за Капење Пливаат Лето Плажа Monokini Половината Шест Прстени Прилагодливи Костим за капење

SWIMMART 1 Парче Костим за капење 2017 Секси костими за капење Жените Костим за Капење Пливаат Лето Плажа Monokini

-30 %

DEN 475.20

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL
Тип На Објект: Бикини Сет
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Половината: Висок Половината
Бренд Име: SWIMMART
Поддршка Тип: жица за слободни
Материјал: Најлон
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На: VS010
Со Подлога: Yes
Стил: едно парче
Применливи пол: Женски
Модел стил: Издржливи, заштита на животната средина, задебелување, секси, backless, високи wa
Дали лента забавува: Не челик кула со импланти на градите
Потекло: Кина Yiwu Меѓународната Трговија Град
ткаенина име: Polyamide / Најлон
Ткаенина Содржина: Најлон (80%)
Боја: Бела, Црвена, Црна, Портокалова
Големина: M,L,XL,XXL
Карактеристиките на: Половината уникатен шест прстен прилагодливи

Најдобрите понуди во категоријата