нема мирис целосно опкружен Посебен автомобил патосници носат-отпор не се лизга теписи водоотпорен килими за CadillacCTS 2 врати

нема мирис целосно опкружен Посебен автомобил патосници носат-отпор не се лизга теписи водоотпорен килими за CadillacCTS

-30 %

DEN 6864.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Матс & Теписи
Објектот Должина: 135
Патосници Тип: Мат Кожа
Име На Модел: 37012
Специјални Функции: носат-отпор ,трајни ,водоотпорни ,Лесно да се исчисти,не се лизга
За Возило Брендови/Модел: Chevrolet
Пополнување Материјал: Природни Влакна
Објектот Тежина: 3kg
Објектот Висина: 35
Објектот Ширина: 60
Материјал Тип: вештачка кожа
Тип На Објект: Матс & Теписи
Автомобил Направи: Погоден за Кадилак CTS 2 врати
Материјал Тип: Влакна кожа
Боја избори 1: Црна
Боја избори 2: Беж
Боја избори 3: Браун
Производот Количина: 2 реда душеци (5seats автомобил патосници)
Вид На Налепница: автомобил душеци

Најдобрите понуди во категоријата