Стилски Фенси Висок Квалитет Вистинска Кожа Девојки Лак За Поддршка На Ортопедски Чевли Деца Лето Тока Рака Сандали За Девојки

Стилски Фенси Висок Квалитет Вистинска Кожа Девојки Лак За Поддршка На Ортопедски Чевли Деца Лето Тока Рака Сандали

-76 %

DEN 1051.20

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 1, 1.5, 6, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: Сандали
Пета Тип: Станот со
Возраст Опсег: 6T,3T,4T,7T,8T,5T
Обвивка Материјал: Вистинска Кожа
Затворање Тип: Кука & Јамка
Горниот Материјал: Вистинска Кожа
Пета Форма: Рамни Потпетици
Декорација: мешана боја
Бренд Име: ORTHOFIT
Сандала Тип: Глуждот Рака
Кожа Стил: Мека Кожа
Outsole Материјал: TPR
Пол: Девојки
Назад: цврст и потешко
Пакет: поли торба,без кутија

Најдобрите понуди во категоријата