8Pcs/Многу Фабрика Цена 120W Led Рамен Par Светлина Hi-Квалитет 42X3W RGBW Единствена Боја на Led Светлата Фаза За Партија Свадба Дискотеки

8Pcs/Многу Фабрика Цена 120W Led Рамен Par Светлина Hi-Квалитет 42X3W RGBW Единствена Боја на Led Светлата Фаза За

DEN 12600.00

Ново

Това е достапна

Приклучок Тип: ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект: Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име: минимум
моќност: 120W
Број На Модел На: ML100
Стил: DMX Фаза Светлина
Напон: 90-240V
Повод: Професионална Фаза & DJ
Име на производ: 42X3W ДОВЕДЕ НОВИ Пластични Par Светлина
Напон: AC90-240V,50/60Hz
моќност: 120W
Извор На Светлина: 42PCS*3W R,G,B,W 4 LED боја
Канал: 7CH
Контрола на владата: DMX512, Авто, Звук, Господар-роб
Случај репро-материјал: Пластични
led живот: 60,000-100,000 (часови)
Приклучок Тип: сите Plug avaliable
боја: Црвена,Зелена,Сина,Бела Единствена Боја

Најдобрите понуди во категоријата