2017 Нов Брилијантен Дизајн Четири Детелина Модел со Циркони Кристали Openable Круг Locket Pendant за 16mm Мушка DIY Накит

2017 Нов Брилијантен Дизајн Четири Детелина Модел со Циркони Кристали Openable Круг Locket Pendant за 16mm Мушка DIY

DEN 143.52

Ново

Това е достапна

Метална боја: Светло Жолто Злато Во Боја, Родиум Позлатен
Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: locket pendant
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Бренд Име: Cykopv
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Материјал: Метал
Приврзоци Тип: Лизгајте
Големина: 22mm

Најдобрите понуди во категоријата