Бесплатен превозот 6w 9w 12w 15w 25w led панел светлина висока светли кујна бања спалната соба на белата таваница downlighting светилки

Бесплатен превозот 6w 9w 12w 15w 25w led панел светлина висока светли кујна бања спалната соба на белата таваница

-62 %

DEN 132.00

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: 4w, 6w, 9w, 12w, 15w, 25w, Dimmable 3W, Dimmable 4W, Dimmable 6W, Dimmable 9W, Dimmable 12W, Dimmable 15
Примена: Кујна
сертификација: CE
Гаранција: 3
Напон: 90-260V
Бренд Име: CYLRDXK
Извор На Енергија: AC
Број На Модел На: AA
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable: No
Материјал: Алуминиум
Извор На Светлина: заштеда на енергија
Боја На Каросеријата: Бела
Моќ Толеранција: 5%

Најдобрите понуди во категоријата