925 Sterling Silver Соѕвездието Близнаци Astrologic Pendant Синџир Ѓердани За Жените Трендовски Бел Кристал Хип Хоп Femme Bijoux

925 Sterling Silver Соѕвездието Близнаци Astrologic Pendant Синџир Ѓердани За Жените Трендовски Бел Кристал Хип Хоп

-80 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Чендлер
Метали Тип: Сребро.
Пол: Жените
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Стил: Тренди
Синџир Тип: Линк Синџир
Материјал: Метал
Број На Модел На: 0621-71
Обликотшема: Ѕвезда
Pendant Големина: 22.4 mm /16.2 mm
Компатибилност: Сите Компатибилен
is_customized: Yes
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Функција: подарок
Стил: Мода/Убави/Едноставен/гроздобер/Симпатична
боја: Сребрена/злато
Материјал: 925 Sterling silver
Pendant/Шема: Близнаци Констелација Astrologic
Изјава Љубов ѓердан: Рачно изработени Пријателство Necklcae/нишалото ѓердан
Мулти Синџир Ѓердан: валентин ден подароци
Ѓердан Lenght: за 40cm
Количина: 1 buc/opp вреќа
Пол: Жени/Девојки/Femme/Деца
Повод: Свадба/ангажирање/партија

Најдобрите понуди во категоријата