beibehang стереоскопски 3d Прилагодите големина Висока Брзо HD mural 3d позадина ѕид хартија зелено растение papel фото ѕид хартија

beibehang стереоскопски 3d Прилагодите големина Висока Брзо HD mural 3d позадина ѕид хартија зелено растение papel

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција: Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип: Хартиените Тапети
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил: Модерна
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Број На Модел На: 110029
Површински Третман: Exfoliator
Материјал: Дрво влакна позадина
Употреба: дневна соба
is_customized: Yes
Тип: Не-плетени
Димензии: Квадратен Метар
Шема: зелено растение

Најдобрите понуди во категоријата