Jedx Вистински Нова SIM-Приклучок за Sony Xperia Z4 Z5 /Z5 Премиум Двојна слободна SIM Картичка Читателот Конектор Слот Фах Носителот Socket

Jedx Вистински Нова SIM-Приклучок за Sony Xperia Z4 Z5 /Z5 Премиум Двојна слободна SIM Картичка Читателот Конектор

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

боја: Z4 Dual Sim, Z5 слободна Sim, Z5 Dual Sim, Z5P слободна Sim, Z4 слободна Sim, Z5P Dual Sim
дизајн: Бар
Компатибилен Бренд: Sony Ericsson
Број На Модел На: за Sony Xperia Z4 z5 z5P
Бренд Име: JEDX
Компатибилен: за Sony Xperia Z4 z5 z5P
Карактеристики: Мобилен телефон SIM картичка читач
Функција: SIM Картичка Читателот Конектор Замена на Делови
Бесплатен превозот : Yes
во парк: Yes
Состојба: Оригинални и нови
Стоковните: SIM Картичка Читателот Штекер Резервни Делови
За: за Sony Xperia Z4 Z5 Z5P sim Читателот Слотот за Држачот
квалитет: вистински
Тестирани: пред пратката

Најдобрите понуди во категоријата