beibehang Дома Декор Слива Паун олеснување Murales Де Споредено Позадина 3d Хотел Позадина Модерна Mural за Дневна Соба

beibehang Дома Декор Слива Паун олеснување Murales Де Споредено Позадина 3d Хотел Позадина Модерна Mural за Дневна

-2 %

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 1m2
Употреба: дневна соба
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Тип: Хартиените Тапети
Бренд Име: beibehang
Материјал: Дрво влакна позадина
Стил: Модерна
Функција: Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман: Печатени
Број На Модел На: 74158
Шема: Флорални
Функција: Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода
Тип: Не-плетени
Димензии: Квадратен Метар
Материјал: Не-плетени

Најдобрите понуди во категоријата