Nidec U40R05MS1A7-57A07A, X880927-004 DC 5V 0.08 НА 40X40X15mm Серверот Плоштадот фан

Nidec U40R05MS1A7-57A07A, X880927-004 DC 5V 0.08 НА 40X40X15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 668.40

Ново

Това е достапна

Линии: 4 Линии
Бренд Име: nidec
Пакет: Yes
Моќ Интерфејс: 4PIN
Број На Модел На: U40R05MS1A7-57A07A, X880927-004
Heatsink Материјал: Пластични
Фан Живот: 100000 часа
Имајќи: Масло Имајќи
Примена: Компјутер Случај
Тип: Фан
Фан Големина: 40x40x15mm

Најдобрите понуди во категоријата