25мм ГРОЗДОБЕР NATUREL БЛАН OPALES 925 ARGENT MARCASSITE сад жени сад расположение крстот ангажман прстен

25мм ГРОЗДОБЕР NATUREL БЛАН OPALES 925 ARGENT MARCASSITE сад жени сад расположение крстот ангажман прстен

-50 %

DEN 312.00

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 7, 8, 9, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Површината Ширина: 2mm
Поставување Тип: Канал поставување
Пол: Жените
Повод: Партија
Број На Модел На: AAAA
Стил: Класичен
Обликотшема: Срцето
Компатибилност: Сите Компатибилен
Метали Тип: Никој
Прстени Тип: Свадба Бендови
Функција: Фитнес Тракер
Материјал: Кубен Циркони

Најдобрите понуди во категоријата