Корејски Eyelash Продолжување Апликација Lint Слободни Око Печ Анти-навремено Негување Око Влошки Белење Закрпи 25-100 парови

Корејски Eyelash Продолжување Апликација Lint Слободни Око Печ Анти-навремено Негување Око Влошки Белење Закрпи 25-100

-100 %

DEN 203.76

Ново

Това е достапна

Должина: 25 pairs one pack, 50 pairs one pack, 100 pairs one pack
Тип На Објект: Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier: Други
Лажни Eyelashe Должина: над 1,5 см
Лажни Eyelashe Тип: Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал: Други
Лажни Eyelash Занает: Машина Направени
Големина: small size
Лажни Трепки Стил: Други
Бренд Име: Ирина Месечината
Број На Модел На: N-001
Место на Потекло: Кореја
боја: Бела
Материјал: lint слободни око закрпи
Лажни Трепки Стил: eyelash екстензии

Најдобрите понуди во категоријата