beibehang de papel parede 3D Топло спалната соба не ткаени ѕид хартија три димензионални руралните тапети за ѕидови 3 d контакт хартија

beibehang de papel parede 3D Топло спалната соба не ткаени ѕид хартија три димензионални руралните тапети за ѕидови

-38 %

DEN 1248.00

Ново

Това е достапна

Димензии: 5.3㎡
Употреба: Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал: Растенијата
Функција: Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба: Постелнината Соба
Тип: Природен Материјал Позадини
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Функција: Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема: Yes
Бренд Име: beibehang
Број На Модел На: B0090
Површински Третман: Врежана
Материјал: Дрво влакна позадина
Стил: Пастирски

Најдобрите понуди во категоријата